صنایع کانی غیرفلزی

صنایع کانی غیرفلزی

ساخت ماشین آلات فرآوری سنگ مرمریت

ذخایر غنی سنگ های تزئینی در کشور که به دلیل فرسوده و قدیمی بودن صنایع فرآوری سنگ امکان استفاده صحیح و مناسب از آن وجود ندارد ما را بر آن داشت تا با بهره گیری از تکنولوژی روز دنيا اقدام به تولید ماشین آلات فرآوری سنگ در ایران نماییم.

از سال ۱۳۸۳ تاکنون با تکنولوژی و لیسانس شرکت ایتالیایی Breton که از معتبرترین شرکت های طراح و تولید کننده ماشین آلات مورد نیاز صنعت سنگ های تزیینی در جهان است ماشین آلات مختلف فرآوری سنگ مرمریت را تولید کرده ایم که از آن جمله می توان به ماشین اره گروهی ۸۰ تیغه، ماشین ساب اسلب و ماشین CNC فرز دروازه ای اشاره کرد. هم اینک مفتخریم که ماشین آلات تولیدی این مجموعه نه تنها در ایران بلکه در سایر کشور های جهان از جمله ایتالیا مورد بهره برداری قرار گرفته اند.

طراحی و ساخت خطوط تولید آجر و سفال

یکی از پر سابقه ترین عرصه های فعالیت گروه صنعتی تامکار، طراحی و تولید ماشین آلات آجر و سفال می باشد. این مجموعه از سال ۱۳۶۵ تا کنون توانسته به واسطه نوآوری و کیفیت همواره پیشتاز این عرصه باشد. طی این سالیان مفتخر به تولید و راه اندازی بیش از ۳۵۰ خط تولید آجر و سفال در داخل کشور و صادرات این ماشین آلات به کشور های همسایه هستیم.

طراحی و ساخت ماشین آلات و تجهیزات کارخانجات سیمان

 از سال ۱۳۸۰ تاکنون پروژه های گوناگونی را برای ۱۳ کارخانه سیمان در داخل کشور و ۲ کارخانه در خارج از کشور با موفقیت به انجام رسانیده ایم.

تولید انواع چرخ دنده تا قطر ۱۰ متر

 از سال ۱۳۸۲ به دلیل نیاز کشور به چرخ دنده های قطر بالا، گروه صنعتی تامکار به خرید تکنولوژی و ماشین دنده زنی از اروپا اقدام نمود و طی این سالیان با تولید چرخ دنده تا قطر ۱۰ متر و مدول ۴۲ توانست کمک شایانی به حرکت، چرخ بسیاری از صنایع کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.