صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

طراحی و ساخت انواع جایگاه های سوخت CNG

 از سال ۱۳۷۹ تا به امروز توانسته‌ایم بیش از ۳۰۰ جایگاه سوخت CNG، که در سراسر کشور به بهره‌برداری رسیده‌اند، را تولید کنیم. تجهیزات این جایگاه ها با تکنولوژی شرکت‌های طراز اولی چون Green Field ,MAN FIA و … طراحی و تولید شده‌اند.

اجرای پروژه‌های دریایی و فراساحل

 مجموعه تامکار از اولین مجموعه‌هایی بود که پس از پایان جنگ تحمیلی برای بازسازی و توسعه سکوهای نفتی، وارد عرصه صنایع دریایی شد و این از افتخارات ماست.

این مجموعه تاکنون موفق به اجرای پروژه‌های بازسازی سکوهای نفتی ابوذر، ساخت جکت P4، بزرگ‌ترین جکت نفتی خاورمیانه (نصب شده در میدان نفتی رشادت)، ساخت سازه استینگر مربوط به شناور لوله گذار ابوذر ۱۲۰۰ و پروژه‌هایی از این دست شده است. به‌طور تقریبی این پروژه‌ها دربردارنده بیش از ۲۲ هزار تن ساخت و نصب تجهیزات بوده‌اند.

اجرای پروژه‌های نفتی در بخش خشکی

 اجرای موفق پروژه‌هایی چون مشارکت در ساخت ونصب تجهیزات فاز‌های 21 ،20، 18، 17، 16، 15، 12، 10، 9 توسعه میدان گازی پارس جنوبی، ساخت و نصب تجهیزات مجتمع کشتی سازی خلیج فارس و … بخشی از کارنامه ما در این عرصه می باشد.

تولید انواع لوله و اتصالات کرکینگ​

 برای اولین بار در خاورمیانه به تکنولوژی تولید لوله های کرکینگ به روش سانتریفیوژ دست یافته ایم. این محصول استراتژیک در صنایع پتروشیمی و کارخانجات توليد الفين نقش کلیدی دارد. انواع لوله های رفورمر از جنس سوپر آلیاژهای پایه نیکل و از قطر ۳ تا ۱۲ اینچ در کارخانه های این مجموعه در حال تولید است.

ریخته گری و تولید انواع قطعات ویژه

قطعات ویژه ای همچون فشار شکن های سر چاهی (Swept Bend)، انواع شیر های صنعتی به ویژه شیر های توپی (Ball Valve) تا ابعاد ۵۶ اینچ در فهرست تولیدات این گروه هستند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.